Prsten stříbrný 2 v 1 - tyrkys a obsidián

114
2 hodnocení

Jedinečný ručně vyráběný stříbrný prsten vyrobený z nejkvalitnějšího mexického stříbra ryzosti 925/1000. 

Prsten je vykládaný z jedné strany syntetickým tyrkysem a z druhé strany syntetickým obsidánem. Více informací o oboustranném šperku naleznete dole v popisku. 

Díky nezakončenému kroužku je prsten nastavitelný na jakoukoli velikost - můžete to ho tedy nasadit na jakýkoli prst.

Jedná se o unikátní klenot vyrobený šperkařkou v mexickém městě Taxco. Z tohoto města se již od 16. století dovážely stříbrné šperky přímo španělské královně a celému jejímu dvoru.

Ruční výroba zaručuje nejen stoprocentní originalitu prstenu (na skladě je pouze jeden kus), ale také špičkovou kvalitu zpracování šperku. Dárkový sáček ke šperku ZDARMA!

Originální šperk tohoto druhu Vás rozzáří a hned tak někdo ho na Vašem prstu nepřehlédne. S tímto neotřelým kouskem se připravte na kompliment!


  • (1 ks) Skladem
1 090 Kč
Kategorie: STŘÍBRO
Stříbro: prsten perleť
Stříbro: prsten perleť
 

Oboustranný šperk neboli 2 v 1 je prsten, který má dvě podoby. Díky otáčivé konstrukci, na které jsou připevněny dvě varianty materiálu, kterým je prsten vyzdoben, si můžete vybrat, která "tvář" šperku se Vám pro daný den líbí více.

V průběhu dne tak můžete například z prstenu z tyrkysu udělat prsten z černého obsidiánu. Ráno vyjít do zaměstnání s prstenem se zeleným opálem a večer jít na rande ve stejném prstenu, ale s opálem v barvě oranžové. Stačí jen drobné pootočení horní části prstenu.

A komplimenty se jen pohrnou...