Prsten stříbrný 2 v 1 - tyrkys a perleť Paua

249
Neohodnoceno
  • 1 z 3

Jedinečný ručně vyráběný stříbrný prsten vytvořený z nejkvalitnějšího mexického stříbra ryzosti 925/1000. 

Prsten je vykládaný z jedné strany syntetickým tyrkysem a z druhé strany přírodní perletí Paua (nejbarevnější mušle světa). Více informací o oboustranném šperku naleznete dole v popisku. 

Jedná se o unikátní klenot vyrobený šperkařkou v mexickém městě Taxco. Z tohoto města se již od 16. století dovážely stříbrné šperky přímo španělské královně a celému jejímu dvoru.

Ruční výroba zaručuje nejen stoprocentní originalitu prstenu (na skladě je pouze jeden kus), ale také špičkovou kvalitu zpracování šperku. Dárkový sáček ke šperku ZDARMA! 

Velikost: 56 - 58 (prsten nemá zakončený kroužek, takže lze velikost v případě potřeby trochu zvětšit).

Šířka prstenu v nejširším bodě: 3 cm

 

 

Originální šperk tohoto druhu Vás rozzáří a hned tak někdo ho na Vašem prstu nepřehlédne. S tímto neotřelým kouskem se připravte na kompliment!


  • (1 ks) Skladem
1 390 Kč
Kategorie: STŘÍBRO
 

Oboustranný šperk neboli 2 v 1 je prsten, který má dvě podoby. Díky otáčivé konstrukci, na které jsou připevněny dvě varianty materiálu, kterým je prsten vyzdoben, si můžete vybrat, která "tvář" šperku se Vám pro daný den líbí více.

V průběhu dne tak můžete například z prstenu z tyrkysu udělat prsten z černého obsidiánu. Ráno vyjít do zaměstnání s prstenem se zeleným opálem a večer jít na rande ve stejném prstenu, ale s opálem v barvě oranžové. Stačí jen drobné pootočení horní části prstenu.

A komplimenty se jen pohrnou...