Náušnice "HUICHOL" květina - červeno-zelená

Neohodnoceno
Zcela originální -  ručně vyráběné náušnice připomínající tvar květiny - přímo z rukou mexických indiánů HUICHOLES. Jen si náušnice obléknete, ihned pocítíte radost a energii, se kterou je toto mystické etnikum vytváří. Korálky, které mexičtí domorodci při výrobě používají, pocházejí z České republiky - jsou od společnosti Preciosa. Vyvážejí se do Mexika, kde z nich Mexičané vytvářejí originální ručně vyráběné šperky.

 

A já tyhle domorodce navštěvuji a korálky ve změněné formě se mnou cestují zpět na rodnou českou hroudu. Los Huicholes o nich říkají, že naše české korálky jsou nejkvalitnější, protože nepraskají! Tohle zkrátka nevymyslíte :)))) 

Délka včetně háčku: 7 cm 

Hmotnost jedné náušnice: 1 gram.... pro srovnání - mince jedné koruny české váží 3 gramy :)

Háček: chirurgická ocel

 

Los Huicholes jsou v Mexiku etnikem, které po staletí žije v horách, kde pečuje o bájný kaktus peyote. Ten slouží k rituálům, při kterých mají Huicholes vize. Ty pak ztvárňují ve formě uměleckých předmětů, obrazů či výšivek. Ve světě jsou proslulí svým uměním, ve kterém z korálků vytvářejí nejrůznější sochy, šperky, obrazy nebo jiná skvostná umělecká díla.  I šperk, který si zde pořídíte, pro Vás vytvořili mexičtí Huicholes z českých korálků Preciosa. Věřím, že jejich radost i energii pocítíte na první dotek. 

 
 
Dostupnost Skladem
Kód: 1254
250 Kč
Náušnice "HUICHOL" květina - červeno-zelená
Neohodnoceno

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení