Eclipse - ručně malované - bílotyrkysové

4 hodnocení

Šperk pro Váš domov - ručně vyráběné "Eclipse"  - symbol Měsíce a Slunce představující dualitu, podobně jako tělo a dušemuž a žena či den a noc. Znázorňuje propojení mezi Sluncem a Měsícem. O příběhu lásky mezi Sluncem a Měsícem si můžete přečíst více dole v popisku.

Díky dírce v horní části si jej můžete pověsit na stěnu či ho jinak umístit do prostoru. 

Mexičané si Eclipse zavěšují do svých domovů - má ochrannou funkci. 

 

Naprostý originál přímo z rukou mexických domorodých obyvatel, který do keramiky při výrobě vkládají radost a pozitivní energii. 

Průměr: 37 cm

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 621
1 990 Kč
Eclipse - ručně malované - bílotyrkysové
4 hodnocení
1,8 4 hodnocení

Kdysi dávno, před miliony let, se Bůh rozhodl stvořit svět. Posledním dotykem stvořil to nejkrásnější, tedy světelnou zář!

Rozhodl, že Slunce bude zářit na cestu dni a Luna prosvítí noc.

Když se viděli poprvé, ihned mezi nimi vzplála vášeň.

Slunce a Luna byli ale odsouzeni k tomu, že budou žít odděleni. Proto začala Luna tesknit – nemohla se setkat se svým milým a cítila se velmi osamělá. A protože Slunce milovalo Lunu, požádalo Boha, aby jí pomohl v její osamělosti a nenechal jí trpět.

A proto Bůh stvořil hvězdy, aby dělaly Luně na nebi společnost a necítila se sama. To ji udělalo šťastnou, ale ne na dlouho. Po čase opět začala tesknit po svém milém, se kterým se i nadále nemohla setkat.

Bohu se Luny zželelo, nechtěl, aby na světě existovala nenaplněná láska. A tak stvořil „eclipse“ – tedy „zatmění.“

Od té doby, když pohlédnete k nebi a vidíte, že se Slunce spojuje s Lunou, je to proto, že se na ní pokládá a začínají se milovat. Odehrává se akt lásky, který se nazývá „eclipse.“

Je důležité vědět, že zář obou je v tento moment tak silná, že se nedoporučuje upírat na ně zrak, který vás může enormně oslnit. Můžete ale v ten den přijímat energii vášně, kterou v tu chvíli Slunce i Luna do světa vysílají společně se vzkazem, že nic na světě není nemožné. Tedy že vše se naplní, pokud je přání dostatečně silné. 

Jistě jste předtím věděli, co znamená zatmění, ale teď na něj budete pohlížet jinak – s LÁSKOU!