Přívěšek stříbrný "Eclipse" - fialový opál

3 hodnocení

Příběh lásky Slunce a Měsíce - tzv. "Eclipse" si můžete přečíst dole v popisku.

Jedinečný ručně vyráběný stříbrný přívěšek z nejkvalitnějšího mexického stříbra ryzosti 925/1000.

Přívěšek je vykládaný fialovým syntetickým opálem, který se na světle či slunci prolíná s ostatními barvami.

Jedná se o unikátní šperk vyrobený šperkařkou v mexickém městě Taxco. Z tohoto města se již od 16. století dovážely stříbrné šperky přímo španělské královně a celému jejímu dvoru.

Ruční výroba zaručuje nejen stoprocentní originalitu šperku (na skladě je pouze jeden kus), ale také špičkovou kvalitu zpracování šperku. 

Originální šperk tohoto druhu Vás rozzáří a hned tak někdo ho na Vás nepřehlédne. S tímto neotřelým kouskem se připravte na kompliment!

Průměr přívěšku 3 cm včetně paprsků

Hmotnost: 3g

Dostupnost Skladem
Kód: 372
890 Kč
Přívěšek stříbrný "Eclipse" - fialový opál
3 hodnocení
3,0 3 hodnocení

Kdysi dávno, před miliony let, se Bůh rozhodl stvořit svět. Posledním dotykem stvořil to nejkrásnější, tedy světelnou zář!

Rozhodl, že Slunce bude zářit na cestu dni a Luna prosvítí noc.

Když se viděli poprvé, ihned mezi nimi vzplála vášeň.

Slunce a Luna byli ale odsouzeni k tomu, že budou žít odděleni. Proto začala Luna tesknit – nemohla se setkat se svým milým a cítila se velmi osamělá. A protože Slunce milovalo Lunu, požádalo Boha, aby jí pomohl v její osamělosti a nenechal jí trpět.

A proto Bůh stvořil hvězdy, aby dělaly Luně na nebi společnost a necítila se sama. To ji udělalo šťastnou, ale ne na dlouho. Po čase opět začala tesknit po svém milém, se kterým se i nadále nemohla setkat.

Bohu se Luny zželelo, nechtěl, aby na světě existovala nenaplněná láska. A tak stvořil „eclipse“ – tedy „zatmění.“

Od té doby, když pohlédnete k nebi a vidíte, že se Slunce spojuje s Lunou, je to proto, že se na ní pokládá a začínají se milovat. Odehrává se akt lásky, který se nazývá „eclipse.“

Je důležité vědět, že zář obou je v tento moment tak silná, že se nedoporučuje upírat na ně zrak, který vás může enormně oslnit. Můžete ale v ten den přijímat energii vášně, kterou v tu chvíli Slunce i Luna do světa vysílají společně se vzkazem, že nic na světě není nemožné. Tedy že vše se naplní, pokud je přání dostatečně silné. 

Jistě jste předtím věděli, co znamená zatmění, ale teď na něj budete pohlížet jinak – s LÁSKOU!